ZSS Prymusowa Wola

9 marca 2018 - Halowe Indywidualne Mistrzostwa
Powiatu Opoczyńskiego w lekkoatletyce

LEKKOATLECI Z PRYMUSOWEJ WOLI NAJLEPSI W POWIECIE

W piątek 9 marca 2018 roku w hali Centralnego Ośrodka Sportu w Spale rozegrano X Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w lekkoatletyce. W zawodach brali udział uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli. Zanotowali bardzo dobry występ zdobywając 9 medali.

Pchnięcie kulą - Jakub Pietrzyk - złoty medal, wynik 11,91m
Bieg na 300m - Katarzyna Ciach - złoty medal medal, wynik 46,77s
Bieg na nych60m - Julita Suros - złoty medal, wynik 8,42s
Bieg na 300m - Kacper Oleksik - złoty medal, wynik - 40,34s
Sztafeta 4*200m chłopcy w składzie - Kacper Oleksik, Patryk Świątek, Rafał Skibiński, Kacper Świątek zdobyła złoty medal z czasem 1,44,95.
Sztafeta 4*200m dziewczęta w składzie - Julita Suros, Katarzyna Ciach, Ewelina Ciach, Paulina Rogulska zdobyła złoty medal z czasem 1,58,18
Bieg na nych60m - Kacper Świątek - srebrny medal, wynik 7,85s
Bieg na nych300m - Kacper Świątek - srebrny medal, wynik 40,89s
Bieg na nych300m - Ewelina Ciach - srebrny medal, wynik 47,23s

Opiekun : Zbigniew Fura

Nasi zawodnicy zwyciężyli w klasyfikacji medalowej.

Natomiast w klasyfikacji medalowej obejmującej wszystkie dziewięć edycji mistrzostw powiatu Gimnazjum w Prymusowej Woli zajęło wysokie III miejsce z dorobkiem 20 złotych medali, 14 srebrnych medali i 19 brązowych

Wyjazd na zawody został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Prymusowa Wola" w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Sławno w 2018r pod nazwą "Rywalizuj Razem z Nami"